Vodoinstalatérství Šubrt

Voda, kanalizace, topení

Stavíte nebo rekonstruujete? Provádíme vnitřní a vnější instalaci vodovodních, plynových, topných a kanalizačních systémů a nabízíme i filtraci na úpravu pitné vody.

Provádíme veškeré instalatérské práce, zajistíme montáže, rekonstrukci a opravy vnitřních i vnějších vodovodních systémů. Nově nabízíme filtrace na úpravu pitné vody.

Montujeme, rekonstruujeme a opravujeme odpadní potrubí. Čistíme kanalizaci pomocí vysokotlakého proudu vody. Tlakové čištění kanalizace je velmi účinný způsob čištění ucpané kanalizace.

Zajistíme generální rekonstrukci, instalaci a opravy domovních rozvodů topení, namontujeme nebo vyměníme topná tělesa a termostatické ventily. Instalujeme a dodáváme plynové kotle a spotřebiče, provádíme revizi plynových kotlů a spotřebičů.

voda, kanalizace, topení

Rozvody


Realizujeme rozvody vody v plastu, mědi, pozinku a vícevrstvých PPR trubkách se skelnými vlákny.

Nová generace vícevrstvých PPR trubek se skládá ze tří vrstev, vnější a vnitřní vrstva je z běžného PPR, mezi které je vložena vrstva tvořená kompozitem polypropylenu a skelných vláken.

PPR trubky tak mají vysokou ohybovou tuhost a nízkou teplotní dilataci. Rozvody kanalizace montujeme KG a HT systémy. Ty se vyznačují vysokou pevností, dlouhodobou stabilitou a jednoduchou montáží.

Opravujeme domovní rozvody topení z oceli, mědi i plastu.

Výměna a instalace komponent


Vyměníme venkovní vodovodní přípojky, hydranty, včetně doplnění hydrantové výzbroje a elektrické ohřívače vody.

Instalujeme domovní a bytové vodoměry.

Instalujeme protihlukové systémy odpadního potrubí, které eliminují jak hluk kanalizace šířící se vzduchem, tak hluk šířící se hmotou.

U systémů vnitřní kanalizace se vyskytují oba tyto druhy. U topení instalujeme, nebo měníme termoventily, termohlavice, topná tělesa a termostatické ventily ústředního topení.

Zajišťujeme pravidelný servis a revize.

Filtrace pitné vody

Filtrace pitné vody


Instalujeme filtrace na úpravu vody eSpring, které účinně snižují výskyt 160 kontaminantů, včetně 140 potenciálně zdraví škodlivých kontaminantů — olovo, rtuť, azbest, pesticidy, radon a další látky.

Doplňkové baktericidní systémy pro úpravu pitné vody snižují obsah chloru a chloraminu a tím zlepšují chuť pitné vody, její vůni a průzračnost. Tyto moderní filtry z vody neodstraňují zdraví prospěšné minerální látky jako je vápník, hořčík a fluorid.

Vložky filtru eSpring přefiltrují až 10 000 půllitrových lahví pitné vody. Průtok filtru je až 3,4 l upravené vody za minutu. Životnost filtru závisí na kvalitě vaší vody a intenzitě používání.

Obstaráme instalaci, servis a pravidelnou výměnu filtrů.

Ať se jedná o drobné instalatérské práce, kompletní instalaci vodovodních, topných nebo kanalizačních systémů domu či bytu, opravu nebo čištění kanalizace, obraťte se vždy na profesionály, obraťte se na Vodoinstalatérství Šubrt!