Vodoinstalatérství Šubrt

Rekonstrukce bytového jádra

Už vás nebaví umakartové jádro, nebo potřebujete zrekonstruovat koupelnu a WC? Víte, že v koupelně strávíte až 1,5 roku svého života? Nechte si od nás renovovat bytové jádro a postavit koupelnu snů!

Zajistíme kompletní rekonstrukci bytového jádra, nebo vám postavíme úplně novou koupelnu a WC. Provádíme veškerou:

Zajistíme kompletní rekonstrukci bytového jádra, nebo vám postavíme úplně novou koupelnu a WC. Provádíme veškerou:

Vypracujeme projekt, sestavíme férovou cenovou nabídku, pomůžeme vám s výběrem obkladů a sanitární keramiky. Navrhneme nutné změny ve vodoinstalaci, odpadech a elektroinstalaci. V případě změn dispozice bytového jádra dodáme veškeré nákresy.

Až se domluvíme, zbouráme staré bytové jádro, zajistíme odvoz suti a dbáme na kontinuální úklid při renovaci bytového jádra, protože víme, že většinou probíhá za plného provozu domácnosti. 

Vystavíme nové příčky, nejčastěji tvárnicemi YTONG nebo sádrokartonem. Garantujeme profesionální zednické a obkladačské práce.

Výhody zděných příček

Výhody sádrokartonových příček

Montujeme rozvody vody, odpadů, topení a elektroinstalaci, případně vzduchotechniku.

Sestavíme a upevníme vámi vybranou sanitární keramiku (vanu, sprchový kout, umyvadla, WC), ohřívače vody a koupelnové žebříky. Zapojíme, zprovozníme pračku a sušičku.

Veškeré práce koordinujeme tak, aby byla renovace co nejrychlejší a nejefektivnější.

Cena rekonstrukce bytového jádra se odvíjí od typu a změn dispozice jádra, stavu vodoinstalace, odpadního systému a elektroinstalace. Vytvoříme vám férovou cenovou nabídku na míru.